opZoom

opZoom is een full service architectenbureau (BNA) dat gerund wordt door twee ervaren architecten: ir. Marie-Jeanne Sas en ir. Johan Blokland.

Het bureau richt zich op maatschappelijke opgaven in de sectoren wonen, zorg, dienstverlening en onderwijs. Een substantieel deel van de opgaveportefeuille bestaat uit herstructureren en herwaarderen van bestaand vastgoed waarbij duurzaamheid, eigenheid en realisatie voorop staan.

De architecten van opZoom staan midden in de samenleving, zijn sociaal geëngageerd en gaan graag en voortvarend de open dialoog met hun opdrachtgevers en gebruikers aan. Sleutelwoorden hierbij zijn: empathie, visie en verbeelding. We zijn toegankelijk en gaan onbevooroordeeld het gesprek aan, op zakelijk en persoonlijk niveau. We opereren professioneel en integer en zorgen er te allen tijde voor dat onze klanten waar krijgen voor hun geld.

opZoom is een compact en uiterst efficiënt en flexibel werkend bureau met zestien hoogopgeleide medewerkers en hoogwaardige samenwerkingsverbanden. We kunnen grote complexe plannen aan en waarderen tegelijkertijd de uitwerking op detailniveau. Het bureau opereert daadkrachtig, denkt proactief mee en zorgt voor een gestroomlijnd proces, waarbij planning en budget leidend zijn.


Team

Marie-Jeanne Sas
architect en eigenaar
mjsas@opzoom.nl
Johan Blokland
architect en eigenaar
jblokland@opzoom.nl
Christelle Oude Vrielink
architect
coudevrielink@opzoom.nl
Bastiaan Buurman
architect
bbuurman@opzoom.nl
Ronnie van den Wildenberg
architect
rvdwildenberg@opzoom.nl
Klaas Tuin
technisch projectleider
ktuin@opzoom.nl
Marcel Plomp
ontwerper/modelleur
mplomp@opzoom.nl
Corné van de Kraats
projectleider/modelleur
cvdkraats@opzoom.nl
Maaike Wichern
architect/modelleur
mwichern@opzoom.nl
Martijn Kempkens
assistent ontwerper
mkempkens@opzoom.nl
Yvon Beke
office manager
ybeke@opzoom.nl
Maikel Zanfrisco
tekenaar/modelleur
mzanfrisco@opzoom.nl
Hein de Werd
tekenaar/modelleur
hdwerd@opzoom.nl
Bart Selten
architect
bselten@opzoom.nl
Wouter Mosselman
tekenaar/modelleur
wmosselman@opzoom.nl
Robin Loor
stagiair HAN
Over opZoom

opZoom

Integraal & BIM

De naam opZoom

Werkwijze & meerwaarde